Klubbat för:
10 000 SEK
6 000 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, snidad dekor, mönstrad klädsel, bemålade i ljus kulör, sitthöjd ca 47 cm
Bemålningen med slitage/patina samt mindre färgbortfall
556564
2018-07-03