Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA, trä, Kina, 1900-talets början, kinesiserande dekor av pagodlandskap i guld mot svart botten, ca 56x46 cm
Slitage, senare upphängningsanordning
556573
2018-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här