Bricka Kina 1900-talets början

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, trä, Kina, 1900-talets början, kinesiserande dekor av pagodlandskap i guld mot svart botten, ca 56x46 cm

Slitage, senare upphängningsanordning

556573

2018-07-03