Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA, 1800-talets andra hälft, plåt, lackerad, bemålad och bronserad med dekor av kineserier, ca 59x45 cm
Krackeleringar, smärre slitage
556575
2018-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här