Bricka 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, 1800-talets andra hälft, plåt, lackerad, bemålad och bronserad med dekor av kineserier, ca 59x45 cm

Krackeleringar, smärre slitage

556575

2018-07-03