Skåp Kina 1900-talets första hälft

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRSKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, lackerat i svart, vitt, rött och guld, dekor av fågel och stiliserad bambu, två dörrar, höjd ca 30, längd 45 cm

Smärre slitage

556580

2018-07-03