Bo Larsson färglitografi

Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

BO LARSSON (född 1945): Motiv från Stockholm, signerad och daterad 1989, 81/99, färglitografi, ca 76x106 cm

Ej examinerad ur ram, glas med spricka

556584

2018-07-03