Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
BO LARSSON (född 1945): Motiv från Stockholm, signerad och daterad 1989, 81/99, färglitografi, ca 76x106 cm
Ej examinerad ur ram, glas med spricka
556584
2018-07-03