Arne Vodder

Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ARNE VODDER, fristående sideboard, Vamo, Danmark 1960-tal, jakaranda, fronten med fyra dörrar, nycklar i mässing, märkt Danish Furnituremakers Control, höjd 83, 250 x 48 cm, citesintyg finns

Smärre slitage, fläckar.

556585

2018-06-30