Soffbord David Rosén

Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén
Soffbord David Rosén

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID ROSÉN, "579-026", soffbord, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, ur "Futura"-serien, skiva av sten, underrede av mahogny, brickmärkt, höjd ca 51, 110x50 cm

Slitage, skivan med kantnagg

556588

2018-07-03