Taklampa tillskriven Böhlmarks

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKLAMPA, tillskriven Böhlmarks, jugend, 1900-talets början, möjligen formgiven av Alice Nordin, brons och glas, höjd ca 78 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

556601

2018-07-03