Taklampa tillskriven Böhlmarks
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA, tillskriven Böhlmarks, jugend, 1900-talets början, möjligen formgiven av Alice Nordin, brons och glas, höjd ca 78 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion
556601
2018-07-03