Läkarskåp 1900-tal
2018-07-03
556602
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LÄKARSKÅP, 1900-talets andra hälft, vitlackerad plåt, vitrindörr samt skåpdörr, med tre glashyllor, höjd 170, 53x43,5 cm
Bruksslitage, hyllplan saknas