Jonne Bergström oljemålning

Jonne Bergström oljemålning
Jonne Bergström oljemålning
Jonne Bergström oljemålning
Jonne Bergström oljemålning
Jonne Bergström oljemålning
Jonne Bergström oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JONNE BERGSTRÖM (Örnsköldsvik, 1915-1987): Lövridå, signerad Jonne Bergström, olja på duk, ca 19x24 cm

556624

2018-07-03