Rolex Oyster Precision herrarmbandsur
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROLEX, armbandsur, Oyster Precision, stål, ca 1948, manuell, plexiglas, boettnr. 6482, refnr. 6282, verknr. 60757, cal 1210, fixoflexarmband, diameter 33,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, urtavla med skador
556638
2018-07-03