Rolex Oyster Precision herrarmbandsur

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLEX, armbandsur, Oyster Precision, stål, ca 1948, manuell, plexiglas, boettnr. 6482, refnr. 6282, verknr. 60757, cal 1210, fixoflexarmband, diameter 33,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, urtavla med skador

556638

2018-07-03