Skulptur jugend
2018-07-03
556639
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, sandsten, jugend, 1900-talets första hält, föreställande flicka, höjd ca 82 cm
Slitage