Markaryd spegel

Markaryd spegel
Markaryd spegel
Markaryd spegel
Markaryd spegel
Markaryd spegel
Markaryd spegel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARKARYD, spegel, 1900-talets mitt, ram av betsat furu, etikettmärkt, diameter ca 100 cm

Bruksslitage

556657

2018-07-03