Trädgårdsstolar Tuve Sweden

Trädgårdsstolar Tuve Sweden
Trädgårdsstolar Tuve Sweden
Trädgårdsstolar Tuve Sweden
Trädgårdsstolar Tuve Sweden
Trädgårdsstolar Tuve Sweden
Trädgårdsstolar Tuve Sweden
Trädgårdsstolar Tuve Sweden
Trädgårdsstolar Tuve Sweden

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, Tuve Sweden, 1900-talets slut, vitlackerad aluminium, träribbor, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, färgbortfall

556660

2018-07-03