Sidobord sengustavianskt

Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt
Sidobord sengustavianskt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, sengustavianskt, fanérat med bl a mahogny, hjultrissor i mässing, höjd ca 69, 90x43 cm

Omarbetat från spelbord, slitage, repor

556662

2018-07-03