Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, sengustavianskt, fanérat med bl a mahogny, hjultrissor i mässing, höjd ca 69, 90x43 cm
Omarbetat från spelbord, slitage, repor
556662
2018-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här