Vas Kina 1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, stengods, 1900-talets först hälft, Kina, reliefdekor av blad, bär och djur, höjd ca 22 cm
Några mindre nagg och förlust av relief dekor, några sprickor i relief dekor, bruksslitage
556663
2018-07-03