Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, valnöt och skiva fanérad med valnötsrot, på hjultrissor, skuren dekor, höjd ca 76, 126x74 cm

Slitage, märken, fanerskador

556664

2018-07-03