Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIAGIO CISOTTI och SANDRA LAUBE, ´´Luna Chair´´, 4 st, samtida, Plank, Italien, svartmelerat trä med kromade ben, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, mindre märken och repor
556682
2018-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här