Coca-Cola
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
COCA-COLA, samling vintageföremål med Coca-Colas logotyp, 4 st., skyltar, bricka, metall, mått ca diameter 35-58 cm, längd 70-80 cm, höjd 30-52 cm, kylväska mått ca 45x30 cm
Bruks/åldersslitage, färgbortfall, bucklor
556691
2018-07-03