Coca-Cola

Coca-Cola
Coca-Cola
Coca-Cola
Coca-Cola
Coca-Cola
Coca-Cola
Coca-Cola
Coca-Cola
Coca-Cola
Coca-Cola

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

COCA-COLA, samling vintageföremål med Coca-Colas logotyp, 4 st., skyltar, bricka, metall, mått ca diameter 35-58 cm, längd 70-80 cm, höjd 30-52 cm, kylväska mått ca 45x30 cm

Bruks/åldersslitage, färgbortfall, bucklor

556691

2018-07-03