Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KÖPMANDISK, 1900-talets första hälft, vitbemålad, 8-lådig, glasad ovandel, höjd ca 84, 157x73 cm
Slitage, renoverad, kompletteradsenare bemålad, senare beslag, glas med skador
556699
2018-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här