Köpmandisk 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KÖPMANDISK, 1900-talets första hälft, vitbemålad, 8-lådig, glasad ovandel, höjd ca 84, 157x73 cm

Slitage, renoverad, kompletteradsenare bemålad, senare beslag, glas med skador

556699

2018-07-03