Matgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 8 st. gustaviansk stil, svenska modellen, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, kannelerade ben, 3 iläggsskivor med sarg vardera 48, höjd 74, 100x150, sitthöjd 44 cm
Slitage
556722
2018-07-05