Fåtölj 1950/60-tal
2018-07-03
556723
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1950/60-tal, bok, klädd i mönstrat tyg, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, märken och repor