Stolar senempire
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, senempire, 1800-talets första hälft, björk, klädda i ljusbrun sammet, sitthöjd ca 45 cm
Senare renoverade och kompletterade, senare omklädda, torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
556742
2018-07-15