Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, senempire, 1800-talets första hälft, björk, klädda i ljusbrun sammet, sitthöjd ca 45 cm

Senare renoverade och kompletterade, senare omklädda, torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

556742

2018-07-15