Gösta von Hennigs

Gösta von Hennigs
Gösta von Hennigs
Gösta von Hennigs
Gösta von Hennigs
Gösta von Hennigs
Gösta von Hennigs
Gösta von Hennigs
Gösta von Hennigs

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

GÖSTA VON HENNIGS (1866-1941) tillskriven: Motiv av gitarrspelare, ´´En sommar söndag på Djurgården Hennigs´´ skrevs a tergo på ramen, olja på duk, 81x89cm

Krackelering, ställvis färgbortfall

556743

2018-07-15