Gösta von Hennigs
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
GÖSTA VON HENNIGS (1866-1941) tillskriven: Motiv av gitarrspelare, ´´En sommar söndag på Djurgården Hennigs´´ skrevs a tergo på ramen, olja på duk, 81x89cm
Krackelering, ställvis färgbortfall
556743
2018-07-15