Korg silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KORG, silver samt blå glas insats, hänklar, genombruten dekor, empire, otydliga stämpar, Sverige 1817, höjd ca 20.5 cm, längd ca 30 cm
Slitage, anlöpning, bucklor, repor, ställvis är reparbete trasig, insatsen är troligen ej tillhörande
556744
2018-07-15