Korg silver

Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver
Korg silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KORG, silver samt blå glas insats, hänklar, genombruten dekor, empire, otydliga stämpar, Sverige 1817, höjd ca 20.5 cm, längd ca 30 cm

Slitage, anlöpning, bucklor, repor, ställvis är reparbete trasig, insatsen är troligen ej tillhörande

556744

2018-07-15