Korg silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KORG, silver samt blå glas insats, hänklar, genombruten dekor, empire, otydliga stämpar, Sverige 1817, höjd ca 20.5 cm, längd ca 30 cm
Kuntoraportti
Slitage, anlöpning, bucklor, repor, ställvis är reparbete trasig, insatsen är troligen ej tillhörande
556744
Päivämäärä:
2018-07-15