Klädskåp nyrenässans
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, vitbemålat, invändigt med flyttbara hyllplan och klädstång, höjd ca 229, 99,5x57 cm, nyckel finns
Renoverat och komplettera, senare bemålat, slitage
556745
2018-07-03