Klädskåp nyrenässans

Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, vitbemålat, invändigt med flyttbara hyllplan och klädstång, höjd ca 229, 99,5x57 cm, nyckel finns

Renoverat och komplettera, senare bemålat, slitage

556745

2018-07-03