Byrå
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, troligen Danmark, fanérad i mahogny, dekor av inläggningar, förgyllda beslag, nyckelbussningar i ben, höjd ca 85, 107x51 cm
Nyckel saknas, flammig yta, torrsprickor
556755
2018-07-09