Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, troligen Danmark, fanérad i mahogny, dekor av inläggningar, förgyllda beslag, nyckelbussningar i ben, höjd ca 85, 107x51 cm

Nyckel saknas, flammig yta, torrsprickor

556755

2018-07-09