David Teniers hans efterföljare oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

DAVID TENIERS (1700-tal), hans efterföljare: Byscen, olja på duk, ca 59x84 cm

Uppfodrad, krackeleringar

556756

2018-07-09