Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
DAVID TENIERS (1700-tal), hans efterföljare: Byscen, olja på duk, ca 59x84 cm
Uppfodrad, krackeleringar
556756
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här