Jan Horemann d.ä. oljemålning

Jan Horemann d.ä. oljemålning
Jan Horemann d.ä. oljemålning
Jan Horemann d.ä. oljemålning
Jan Horemann d.ä. oljemålning

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAN HOREMANN, d.ä. (1700-tal), tillskriven: Kroginteriör, olja på duk, ca 40x59 cm

krackeleringar

556757

2018-07-09