Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAN HOREMANN, d.ä. (1700-tal), tillskriven: Kroginteriör, olja på duk, ca 40x59 cm
krackeleringar
556757
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här