Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
JAN HOREMANN, d.ä. (1700-tal), tillskriven: Kroginteriör, olja på duk, ca 40x59 cm
Zustandsbeschreibung
krackeleringar
556757
2018-07-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner