Riddare och häst oljemålning

Riddare och häst oljemålning
Riddare och häst oljemålning
Riddare och häst oljemålning
Riddare och häst oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ITALIENSK KONSTNÄR (1700-tal): Riddare och häst, olja på duk, ca 19x14,5 cm

Möjligen framgment från större målning, krackeleringar, färgbortfall, uppfodrar på pannå

556758

2018-07-09