Jorgo Krallis färgetsning

Jorgo Krallis färgetsning
Jorgo Krallis färgetsning

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JORGO KRALLIS (född 1937): "Salabim´´, signerad och daterad -76, 35/310, färglitografi, ca 50x34,5 cm

Kuntoraportti

556762

Päivämäärä:

2018-07-04