Jorgo Krallis färgetsning
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JORGO KRALLIS (född 1937): "Salabim´´, signerad och daterad -76, 35/310, färglitografi, ca 50x34,5 cm
Kuntoraportti
556762
Päivämäärä:
2018-07-04