Vevgrammofon His Master Voice

Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VEVGRAMMOFON, His Masters Voice modell 109, ca 1920-tal, fodral i ek, på underrede, höjd ca 105, 47x39,5 cm, 27 skivor medföljer

Fungerar vid inskrivningstillfället, ytskador

556765

2018-07-04