Vjetslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Hundporträtt, Jack Russel, signerad och daterad Kliuchnikov 09, olja på duk, ca 32x45cm, oramad

556782

2018-07-03