Tillbaka till katalog

Bordslampa, ASEA

Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA
Bordslampa, ASEA

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSARMATUR, Asea, 1900-talets första hälft, fot av mässing, märkt ASEA, höjd ca 37 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

556790

Datum:

2018-07-04