Taklampa med prismor

Taklampa med prismor
Taklampa med prismor
Taklampa med prismor
Taklampa med prismor
Taklampa med prismor
Taklampa med prismor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, slipad glaskupa behängd med prismor, diameter ca 25, höjd ca 36 cm

Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

556791

2018-07-04