Fat/skål emaljerade från Kina

Fat/skål emaljerade från Kina
Fat/skål emaljerade från Kina
Fat/skål emaljerade från Kina
Fat/skål emaljerade från Kina
Fat/skål emaljerade från Kina
Fat/skål emaljerade från Kina
Fat/skål emaljerade från Kina
Fat/skål emaljerade från Kina

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, SKÅL, emaljerade metall, Kina, 1800-talets andra hälft, diameter på fatet ca 14,5 cm

Slitage

556795

2018-07-04