Byrå
2018-07-04
556797
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, fanérad med idegran, 4 lådor, höjd ca 71,5 cm, ca 49,5x37 cm
Slitage, avslag/repor på vänster fot.