Fratelli Reguitti herrbejänt

Fratelli Reguitti herrbejänt
Fratelli Reguitti herrbejänt
Fratelli Reguitti herrbejänt
Fratelli Reguitti herrbejänt
Fratelli Reguitti herrbejänt
Fratelli Reguitti herrbejänt
Fratelli Reguitti herrbejänt
Fratelli Reguitti herrbejänt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien,1900-talets andra hälft, bok, höjd ca 105 cm

Bruksslitage

556802

2018-07-07