Skrivbord 1900-talets början

Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början
Skrivbord 1900-talets början

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, jugend bestad ek, 3 lådor, brännmärkt Aktiebolaget Kontorsmöbelfabriken Tranås, höjd 70, 90x65 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

556804

2018-07-04