Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Motiv från en kvarn, osignerad, olja på duk, ca 125x105 cm
PROVENIENS: Lantmännens konstsamling
Ytsmuts, fläckar
556807
2018-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här