Gunnar Torhamn oljemålning

Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Motiv från en kvarn, osignerad, olja på duk, ca 125x105 cm
PROVENIENS: Lantmännens konstsamling

Ytsmuts, fläckar

556807

2018-07-03