Ljuskrona senempire
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, senempire, 1800-talets mitt, pressad mässing, delvis förgylld, riklig dekor av växter, höjd ca 43 cm, diameter ca 52 cm
Bruksslitage, nedtill saknas hänge (ersatt med modern mutter)
556810
2018-07-04