Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, möjligen Norge, furu, beslag i smide, inuti med krokar i smide samt hylla, dörren med T-formad kasett, höjd ca 59, 59x50 cm,

Bruks och åldersrelaterat slitage

556812

2018-07-04