Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, renässansstil, 1800/1900-tal, bl a valnöt, sitthöjd ca 55, skuren dekor samt intarsia,

Insektsangrepp, bitar av fanér borta, slitage

556813

2018-07-04