Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, renässansstil, 1800/1900-tal, bl a valnöt, sitthöjd ca 55, skuren dekor samt intarsia,
Insektsangrepp, bitar av fanér borta, slitage
556813
2018-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här