Bruno Mathsson Jetsonfåtölj

Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Bruno Mathsson Jetsonfåtölj

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Jetson, DUX, klädsel i svart skinn, sittväv i Ironsideväv, benställning i förkromat stål, nackkudde, höjd ca 100, sitthöjd ca 40 cm

sittväv med bristningar, slitage och skador

556818

2018-07-08