Bruno Mathsson Jetsonfåtölj
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtölj, Jetson, DUX, klädsel i svart skinn, sittväv i Ironsideväv, benställning i förkromat stål, nackkudde, höjd ca 100, sitthöjd ca 40 cm
sittväv med bristningar, slitage och skador
556818
2018-07-08